Tyson Fury: A Whyte elleni meccs nem fog hat menetnél tovább tartani
Dillian Whyte nem jelent meg a sajtótájékoztatón, amit Tyson Fury azzal indokol, hogy már most belemászott ellenfele fejébe. Whyte nem jelent meg a Wembley Stadionban tartott sajtótájékoztatón, ahol április 23-án Fury WBC nehézsúlyú bajnoki címét teszi ellene kockára, és úgy döntöttek, hogy inkább a portugália edzőtáborban maradnak. „Ha nem jön, az azt jelenti, hogy már belemásztam a fejébe. Amikor Klitschko ellen küzdöttem, nem gondoltam a pénzre, csak nyerni akartam. Whyte hétszer annyit kap, mint amennyit én kerestem a Klitschko elleni küzdelmem során. Nem aggódom, mert ez a Tyson Fury roadshow. A következő állomás London. Nem akar részt venni az elmejátékokban, fél szembenézni velem, mert látná azt a tüzet a szememben. Fantasztikus lesz ez a harc, gondoskodom arról, hogy az emberek … Bővebben: Tyson Fury: A Whyte elleni meccs nem fog hat menetnél tovább tartani
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba