UFC Fight Night: Sean Brady v Kelvin Gastelum
AUSTIN, TEXAS - DECEMBER 02: Sean Brady (top) submits Kelvin Gastelum in a welterweight fight during the UFC Fight Night event at Moody Center on December 02, 2023 in Austin, Texas. (Photo by Josh Hedges/Zuffa LLC via Getty Images)

Brady elrontotta Gastelum visszatérését váltósúlyba

A váltósúlyú Sean Brady szombat este a UFC Austinon nagy csatában tért vissza a győzelmi sorozatba.

Több mint egy évvel vegyes harcművészeti karrierje első vereségét követően Brady domináns teljesítményt nyújtott Kelvin Gastelum ellen. A TUF öregdiákjának nem volt válasza Brady tökéletesen időzített leütéseire, amelyek a verseny nagy részében veszélyes helyzetben tartották Gastelumot.

A harmadik menetben Brady az első másodpercekben újabb takedownt ért el. Egy karháromszöget keresve Gastelum kivágta magát a fogásból, de közben feladta a karját, ami lehetővé tette Brady számára, hogy elkapja és karfeszítéssel rögzítse, ami Gastelumot a feladásra kényszerítette.

Hivatalos eredmény: Sean Brady – Kelvin Gastelum legyőzte a 3. menet 1:43 percében, feladással (karfeszítés).

Borítókép: Getty Images