Fotó: HFL

Komoly pofonok csattantak a HFL 002 gáláján

Szeptember 30-án Siófokon a küzdősport világáé volt a főszerep. A Hungarian Fighting League másodjára is fantasztikus gálát szervezett a Kiss Szilárd Sport Arénában.

Az este folyamán tizenegy mérkőzést láthattunk. Ebből hét amatőr MMA, egy K1 és három profi MMA harc volt. Az amatőr mérkőzések 3×3 percesek voltak és bufla kesztyűben zajlottak. A profikhoz képet a különbség még annyi volt, hogy nem lehetett könyökölni és fejre térdelni. A profi párharcok 3×5 percesek voltak és ezek már négy unciás kesztyűben történtek.

Dithen Dániel magabiztos elsőmenetes TKO-val megnyerte az első amatőr mérkőzését!

És a sort folytatván egy újabb első menetes magyar győzelem melyet Kovács Krisztián abszolvált egy gyönyörű submission formájában!

Az első menetes földharc izgalmakat követően egy parádés álló harc párbajjal kápráztatták el a fiúk a rajongókat. A küzdelem harmadik egyben legizgalmasabb menete után a pontozóbírók egyhangú pontozással Martonicz Istvánt hozták ki győztesnek.

Iszonyú erős, ellentmondást nem tűrő kezdés után majd hasonló két menetet követően nem is volt kérdés az egyhangú pontozásos győzelem Kochan József javára! Megállíthatatlanok a magyar fiúk!

A K1 mérkőzés győztese harmadik rá számolás után nem más mint Goman Renátó. Újfent igazán pörgős küzdelmen vagyunk túl.

Lukács Nikolasz hatékony tempós letámadásait az első két menetben Székács Ádám hatékonyan hárította. Majd a kiegyensúlyozottabb látványos harmadik menet után Lukács örülhetett az egyhangú pontozásos győzelemnek.

Krecsmár Zsombornak igencsak meggyűlt a baja a nála lényegesen magasabb es hosszabb ütőtávval rendelkező ellenfelével. A kitartó hatékony védekezése ellenére is a lengyel Lukasz Makowski került ki győztesen egy hátsó fojtással.

Pólik Sándor ellentmondást nem tűrő módon dominálta majd győzte le ellenfelét az első menetben TKO-val. Hatalmas finisht láthattunk!

Szinten egy dinamikus erős támadás sorozatot követően tudhatja magának TKO-s győzelmét Hajdu Szabolcs.

Azt est főmérkőzése remek küzdelemmel kecsegtetett egy kiváló kezdés után. Sajnos azonban Balázs Zsolt egy nem támadásból adódó mozdulat okán sérülést szenvedett és nem tudta folytatni a küzdelmet. Így ellenfele Tóth Koppány TKO-s eredménnyel zárt.

A jó hír, hogy lesz folytatás. Az első információk szerint november 25-én jön a folytatás, de kövessétek az Uncia és a HFL oldalát, mert nálunk mindent megfogtok találni a gálával kapcsolatosan.