McGregor szerint biztosan lesz Chandler elleni meccs: visszatért az USADA tesztelési medencéjébe
Conor McGregor megismételte, hogy a Michael Chandler elleni várva várt összecsapása 2023-ban megtörténik.
Sok spekuláció folyt a rajongók és a harcosok között arról, hogy Conor McGregor régóta várt összecsapása Michael Chandlerrel megvalósul-e, miután késve lépett vissza az USADA tesztelési pooljába. A neves MMA újságírónak, Ariel Helwaninak az ír harcos dublini éttermében, a The Black Forge-ban adott interjú során McGregor megerősítette, hogy visszatérése az Octagonba „100 százalék, hogy ” 2023-ban fog megtörténni.
A beszélgetés során Conor McGregor azt sugallta, hogy december a visszatérésének valószínűsíthető időpontja, bár nem zárta ki a novembert sem, ami a visszatérés legkorábbi lehetséges időpontja lenne, tekintve, hogy a hat hónapos USADA tesztelésen kell átesnie, mielőtt engedélyt kapna. A pénteki UFC médiabeszélgetés során McGregort megkérdezték a visszatérésének állásáról, amire azt válaszolta, hogy „Ez megtörtént”. Az USADA képviselője ezt megerősítette, mondván, hogy közvetlen kapcsolatban állnak az írrel és hamarosan várják a papírjait.
Ezzel McGregor azonnal visszakerülne a tesztelési medencébe, ami lehetővé tenné egy esetleges novemberi visszatérést. A UFC várhatóan novemberben tér vissza a világ leghíresebb arénájába, a Madison Square Gardenbe, de a pletykák szerint az esemény főszereplője a regnáló bajnok Jon Jones ás Stipe Miocic nehézsúlyú bajnoki összecsapása lesz, így a december sokkal valószínűbbé teszi a McGregor vs. Chandler mérkőzést.
Mielőtt megtenné régóta várt visszatérését az Octagonba, Conor McGregor a The Ultimate Fighter következő évadában fog szerepelni, Michael Chandlerrel szemben edzősködve, mielőtt a ketrecben összemérnék erejüket. A TUF 31 május 30-án debütál és augusztusig tart. McGregor azt is elárulta, hogy a visszatérésének hivatalos dátumát az ESPN-en az évad végére jelentik be.
Borítókép: Getty Images